top of page

KVETU hledá floristu
a budoucí provozní

kruh.png

V pasáži Rozkvět tvoříme květinový ateliér KVETU, který je plný lokálně pěstovaných květin, pokojovek i designových radostí od českých tvůrců. Plníme si tak sen o prostoru, kde kvete radost – a teď hledáme posilu, která se na budoucnosti KVETU bude podílet s námi.

„Jsem Bára, majitelka KVETU. Ateliér jsem otevřela před rokem a s láskou se starám o jeho provoz. Práce ale neustále přibývá a já cítím, že k sobě potřebuji rovnocenného partnera – někoho, s kým si lidsky sednu a kdo se mnou bude sdílet vizi, kterou jsem si pro KVETU vysnila. Někoho, kdo se mnou bude ateliér dále rozvíjet a posouvat.“

IMG_2640-2.JPG

Jak si novou posilu představuji

Mým cílem je najít posilu, která postupem času převezme část mé agendy, zastoupí mě v nepřítomnosti a bude ateliér dále rozvíjet. A snad si jej zamiluje stejně jako já. 

 

Co je pro mě klíčové:

 

  1. Samostatnost a zodpovědnost pro mě není fráze – potřebuji ve vás mít jistotu, že platí to, na čem se domluvíme. Ať už půjde o stanovené postupy, termíny nebo naplánované úkoly. Zkrátka potřebuji vědět, že si proaktivně poradíte s nejrůznějšími situacemi. A zapojíte u toho kreativitu a udržíte nadhled.

  2. Přátelský vztah se zákazníkem je alfou a omegou celého podnikání a nadšení pro komunikaci s lidmi je must-have. Pokud vás baví mluvit s lidmi, plnit jejich přání a především u toho mít úsměv na rtu a v očích nadšení, jste můj člověk.

  3. Základní znalost práce floristy je určitě výhodou. Spoustu vás toho ráda naučím, ocením ale, pokud už víte, jak dennodenně pečovat o řezanky, základně se orientujete v nabídce pokojovek a třeba už jste chystali květiny kamarádce na svatbu. Plus máte oko na detaily i ladění barev a cit pro estetiku.

  4. Kreativita a hlava nastavená na růst a řešení problémů je velkou výhodou, díky které vám ráda dám možnost tvořit, plnit velké zákazky pro svatby nebo firmy a zpracovávat projekty, které budou celý byznys posouvat vpřed.

 

Fakticky je důležité:

  • vedle milého a profesionálního vystupování za pultem máte dobrou znalost češtiny v psané formě a ideálně také běžnou znalost angličtiny,

  • jste pořádkumilovný a nebojíte se i pořádné práce – dobře totiž víte, že u čištění květin nebo mytí váz se člověk zapotí,

  • chcete převzít zodpovědnost a k tomu práci, ve které budete růst,

  • jste aktivní řidič.

Co bude náplní vaší práce

Po nástupu skočíte do práce floristy. Podle toho, jaké už (ne)máte zkušenosti, se budete dále učit, abyste v pohodě a samostatně zvládli zakázky, které běžně řešíme. Od čištění květin a mytí váz přes vazby kytic, věnců a flowerboxů až k realizaci svateb a firemních zakázek. Budete komunikovat se zákazníky a starat se o každodenní chod KVETU. 

 

→ Práce floristy vychází na půl úvazek, spolupracovat můžeme na dohodu (DPP i DPČ) nebo na IČO. Na tom, které dny budete pracovat, se domluvíme, takže ideální pokud třeba ještě studujete nebo se blížíte ke konci rodičovské.

 

Když si vy i já budete jistí, že nám to klape, začnu vám k práci floristy předávat i úkoly z agendy provozního. Budete objednávat a vyzvedávat zboží, komunikovat s dodavateli nebo domlouvat detaily svateb a dalších akcí. Budete plánovat směny brigádníků nebo vymýšlet a realizovat (třeba se spolupráci s naší markeťačkou), co vylepšit. Můžete organizovat akce nebo vést workshopy. Uvolníte mi ruce a časem budete zodpovědní za chod celého ateliéru.

 

→ Jakmile převezmete agendu provozní, práce bude na plný úvazek, na HPP nebo živnost – domluvíme se.

 

Tato pozice je pro mě klíčová, proto je pro mě prioritou být vám k dispozici a předat vám vše, co budete potřebovat. Věřím, že vám ateliér přiroste k srdci stejně jako mě a budete dělat to nejlepší pro to, aby i nadále rostl a vzkvétal. 

Co dál

Pokud se chcete stát součástí KVETU, pošlete na e-mail bara@atelierkvetu.cz svůj životopis, napište něco málo o sobě a zmiňte také, proč chcete v KVETU pracovat. Přiložte také ukázky své floristické práce, ať už máte celé portfolio nebo jen pár fotek.

Sedneme-li si přes e-mail, potkáme se osobně a probereme detaily. A pokud to na dálku neklapne, i tak vám během následujících týdnů na zprávu odpovím.

bottom of page