top of page

Tohle je KVETU

kruh.png

Plníme si sen o ateliéru, který voní jako louka, vypadá jako prales a inspiruje k tomu se na chvíli zastavit a být.

 

V Rozkvětu tvoříme místo, kde si květiny zamilujete stejně jako my.

Lokální, sezónní, udržitelné

Snažíme se, aby co největší část našeho sortimentu tvořily květiny z lokální produkce nebo ověřených evropských trhů, které dbají na dovoz certifikovaných květin.

 

Místo nákupu růží z plantáže v Keni proto raději hledáme farmáře, kteří obhospodařují česká či slovenská pole nebo dodavatele, kteří ručí za dodržování férových podmínek pro pěstitele po celém světě.

 

Nenabídneme vám sice tulipány v zimě, mnohem víc nás ale baví tvořit z toho, co příroda zrovna nabízí. Věříme prostě, že díky respektu k přírodě i práci lidí můžou naše kytky přinášet radost i dlouho potom, co si je odnesete domů.

V sezóně sbíráme květiny na polích kolem Brna, kde je s láskou pěstuje zahradnice Montana jako Zahradní kvítí nebo zavítáme k Aničce na květinovou louku Květosady hned v centru města.

Milých spoluprací není nikdy dost, proto se nám ozvěte, pokud patříte mezi pěstitele, jejichž květiny by v KVETU dělaly radost.

IMG_2514-2.JPG

Přijďte si také pro tvorbu našich oblíbených umělců

bioplace-logo.png
engoba.jpeg
1.png
2.png
kolibri vintage design.jpeg
markét-ilustrace.jpeg
tetovačky.jpeg
F2C48AB9-64FA-41D6-83A5-6972897B7A45.jpeg
Návrh bez názvu (14).png
1uzug14h9gvz2b103hrzb69qna6l.png
IMG_2440.JPG

„Tvořím odjakživa. Interiéry, eventy, šaty. A taky kytice, věnce a další zelené radosti, při kterých si umažu ruce od hlíny.

 

Teď vytvářím KVETU – ateliér, který jsem si vysnila a místo, kde se tak trochu všechny moje tvůrčí počiny potkávají. Prostor, který svým sortimentem navazuje na tradici mnoha brněnských květinářství, kterým záleží na tom, odkud jejich květiny pocházejí. I já, stejně jako další floristé, totiž věřím, že to nejlepší nám často roste za humny.

 

U květin a další zeleně to ale v KVETU nekončí. Mým snem je vytvořit prostor, který inspiruje – stačí v něm chvíli pobýt a společně s kytkou nebo autorských designem si odnesete i chuť taky tvořit.“

– Barbora Šmídová, zakladatelka KVETU

Přijďte se podívat, co kvete v Rozkvětu

KVETU květinový ateliér

pasáž Rozkvět, nám. Svobody 85/16 Brno

 

Otevírací doba:

po-pá 9:00–18:00

so 10:00–14:00

IMG_2606-2.JPG
Subscribe

Zprávy z KVETU do vaší schránky

Žádný spam, jen novinky z ateliéru maximálně jednou do měsíce.

Děkujeme! Váš e-mail jsme si zapsali a těšíme se, co radostného vám pošleme.

bottom of page