top of page

Láska kvete ve váš velký den

kruh.png

Vy milujete jeden druhého, my zase milujeme květiny. A když se tyhle lásky spojí v jednom svatebním dni, výsledek si zapamatujete do konce života. 

Od kytice po korsáž, plníme vaše sny o rozkvetlé svatbě

Svatba je jen jednou za život – a tak k ní také přistupujeme, když vážeme vaše svatební květiny. Děláme maximum pro to, abychom navrhli a připravili květiny tak, že si jejich vůni vybavíte, i když si na stáří budete prohlížet svoje svatební fotky.

 

Ať je tedy vaše přání jakékoliv, zhmotníme ho ve svatební kytici, korsáži nebo výzdobě na slavobránu. Vážeme kytice pro maminky, náramky či věnečky pro družičky, vývazky do klopy pro svatebčany, kytici na házení nebo třeba aranžmá na svatební tabuli. A dodáme vám také květiny a zeleň na drobnou výzdobu vašeho svatebního místa. Zkrátka to, co si budete přát.

20220910_DSC04885_Libor_Marketa_svatba.jpg

Jak spolupráce probíhá

Naše spolupráce začíná u vás. Pokud si přejete květiny z KVETU, ozvěte se nám – čím dříve, tím větší šance, že ve vašem termínu budeme mít volno.

IMG_2702-3.JPG

Potkáme se a sladíme si představy

Nejprve se potkáme, osobně nebo online, a vyslechneme si vaši představu. Následně navrhneme, jak ji proměnit v květiny a zeleň, vždy pomocí moodboardu, ať si umíte vše co nejlépe představit.

IMG_2596-2 (1).JPG

Čistíme, stříháme, vážeme

Když máme jasno, přichází na řadu nůžky a rukavice. Objednáme květiny nebo pro ně zajedeme rovnou na pole. Pak vše ladíme, vážeme a proměňujeme do kytic a dekorací.

IMG_2591-2.JPG

Nachystáme nebo odevzdáme

Podle domluvy si hotové květiny vyzvednete v odolných přepravkách nebo vám je přivezeme a naaranžujeme přímo na svatební místě. 

IMG_2528-2.JPG
20220910_DSC04847_Libor_Marketa_svatba.jpg

Markéta & Libor

V KVETU ateliéru nám vymysleli a vyrobili květiny, které nejenom perfektně ladily s našimi trochu netradičními svatebními barvami, ale i s místem konání. Dokonce mysleli i na to, že je jeden z nás alergický na pyl, takže kytice, korsáže a věnec tomu byly přizpůsobené. Moc děkujeme!

IMG_4720.jpg

Gabriela & Štěpán

Květinová výzdoba je jedním z nejdůležitějších aspektů svatby a ačkoliv se může zdát přehnané a zbytečné investovat tolik času, citových a finančních prostředků do výzdoby, která vydrží jen jeden den, není tomu tak. Nemohli jsme být spokojenější s převedením našich představ do reality a nebyli jsme to jen my, kdo byli okouzleni a uchváceni krásou, kterou pro nás Barča vytvořila. Květinová výzdoba perfektně zapadla jak do místa konání svatby, tak i do našeho příběhu. Barči cit pro detail, šikovnost a ochota vyhovět všem našim požadavkům předčily naše očekávání a za to všechno ještě jedno velké DÍKY!

DSC_7291-2 (1).jpg

Markéta & Roman

O své svatební kytici jsem neměla přesnou představu, ale konečný výsledek krásně ladil s celkem a byl přesně takový, jaký jsem si vysnila. Bára se mnou vše vymyslela a já jen děkuji za překrásnou svatební kytici, kytičky pro maminky i korsáže pro svědky a tatínky.

Podívejte se na svatební květiny z ateliéru KVETU

Je to málo? Mrkněte také na videa na našem Instagramu.

A co dál?

Pokud si plánujete slíbit lásku a přejete si, aby u toho byly právě květiny z ateliéru KVETU, ozvěte se na bara@atelierkvetu.cz.

Přečtěte si svatební příběhy, které vykvetly na našem blogu

bottom of page