top of page

Láska kvete ve váš velký den

kruh.png

Vy milujete jeden druhého, my zase milujeme květiny. A když se tyhle lásky spojí v jednom svatebním dni, výsledek si zapamatujete do konce života. 

Plníme vaše sny
o rozkvetlé svatbě

Ať je svatba jednou nebo víckrát za život, přistupujeme k ní jako k originálu. Proto děláme maximum, abychom navrhli a připravili květiny tak, že si jejich vůni vybavíte, i když si na stáří budete prohlížet svoje svatební fotky.

TerezaVitoulova_svatba_2309230597_.jpg

Jak spolupráce probíhá

Naše spolupráce začíná u vás. Pokud si přejete květiny z KVETU, ozvěte se nám – čím dříve, tím větší šance, že ve vašem termínu budeme mít volno.

Napište nám vaše plány

Napište nám e-mail nebo nezávazně vyplňte formulář. Dejte nám vědět, kdy a kde se berete i kolik očekáváte hostů. Zajímá nás také, v jakém stylu svatbu plánujete a třeba i to, jaký máte budget.

Potkáme se a sladíme si představy

Potkáme se, osobně nebo online, a probereme detaily. Následně navrhneme, jak vaše přání proměnit v květiny a zeleň, vždy pomocí moodboardu, ať si umíte vše co nejlépe představit.

Čistíme, stříháme, vážeme

Když máme jasno, přichází na řadu nůžky a rukavice. Objednáme květiny nebo pro ně zajedeme rovnou na pole. Pak vše ladíme, vážeme a proměňujeme do kytic a dekorací.

Nachystáme nebo odevzdáme

Podle domluvy si hotové květiny vyzvednete v odolných přepravkách nebo vám je přivezeme a naaranžujeme přímo na svatebním místě. 

Markéta
& Libor

V KVETU ateliéru nám vymysleli a vyrobili květiny, které nejenom perfektně ladily s našimi trochu netradičními svatebními barvami, ale i s místem konání. Dokonce mysleli i na to, že je jeden z nás alergický na pyl, takže kytice, korsáže a věnec tomu byly přizpůsobené. Moc děkujeme!

20220910_DSC04847_Libor_Marketa_svatba.jpg

Podívejte se na svatební květiny z ateliéru KVETU

Je to málo? Mrkněte také na videa na našem Instagramu.

Od kytice po slavobránu

Ať už plánujete velkou elegantní svatbu na zámku nebo boho veselku v přírodě s pár přáteli a rodinou, kytky vašich snů u toho nesmí chybět. Podívejte se, co může vykvést i na vaší veselce.

IMG_8899.JPG

kytice

pro nevěstu, svědkyni, maminky, družičky a kohokoliv dalšího

873A8999.jpg

korsáže

na sako ženicha, svědka, tatínků, družby...

DSC_7392-2.jpg

ozdoby do vlasů

od věnečku po ozdobné hřebínky a další podle vašeho stylu

20220910_DSC03018_Libor_Marketa_svatba.jpg

náramky

květinové náramky pro družičky nebo další svatebčanky

ochutnávka-foto-49_websize (1).jpg

kytice na házení

druhá kytice na házení nebo stříhání stužek

TerezaVitoulova_svatba_2309230092_.jpg

květiny na dort a dezerty

květy na ozdobu vašeho dortu i dalších dezertů či drinků

IMG_2492.JPG

slavobrána a výzdoba místa

od decentních až po výrazné dekorace k obřadu i na místo oslavy

DSC00173.jpg

krabička na prstýnky

dekorace, která podtrhne vaše prstýnky

Uvážeme vám také dekoraci na auto, vývazky pro svatebčany nebo květinové ozdoby, které si hosté odnesou jako vzpomínku. Připravíme vám i DIY bedýnku s květy a zelení, kterou si vyzdobíte svatební místo podle svých představ.

A dál také všechno to, co si budete přát. Každou svatbu promýšlíme do detailu, tak nám dejte vědět svůj budget a my vymyslíme, jak váš den udělat pomocí květin nezapomenutelný.

Formulář

A co dál?

Pokud si plánujete slíbit lásku a přejete si, aby u toho byly právě květiny z ateliéru KVETU, ozvěte se na bara@atelierkvetu.cz nebo vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Přečtěte si svatební příběhy, které vykvetly na našem blogu

bottom of page